Falco Sedací souprava Barcelona

Provedení: Barcelona je elegantní a pohodlná rozkládací sedací souprava s úložným prostorem. Skládá se z třímístné pohovky a... více informací »
Falco Sedací souprava Barcelona
Značka: Falco
24 964 Kč
DO OBCHODU »
Provedení: Barcelona je elegantní a pohodlná rozkládací sedací souprava s úložným prostorem. Skládá se z třímístné pohovky a...

Provedení:
Barcelona je elegantní a pohodlná rozkládací sedací souprava s úložným prostorem. Skládá se z třímístné pohovky a dvou křesel.
Rozměry:
– trojkřeslo šířka 235 cm – křeslo šířka 100 cm
Provedení: Laťkový rám, výplň sedáků: hadovité pružiny + PUR pěna gramáže 25 + rouno 20 mm. Komfortní posed, sedáky v kombinaci pružin a kvalitní PUR pěny, snadná údržba, vysoké a pevné opěrky zad. Barevné provedení: látka Berlin 03/ekokůže hnědá.

Neodolatelný produkt Falco Sedací souprava Barcelona lze nakoupit také na stránkách v populární sekci sedací soupravy 3 1 1. Nyní si můžete pořídit jiné zboží ve zmíněné sekci ve výprodejové akci! Tento výrobce Falco vám poskytuje velmi kvalitní sortiment

Tento žádaný produkt Falco Sedací souprava Barcelona od společnosti s výborným jménem Falco jednoduše můžete pořídit ještě dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu! Cena od 24 964 Kč.