Falco Sedací souprava Bára hnědo/šedá

Provedení: Elegantní pohodlná rozkládací sedačka s úložným prostorem. Sedací souprava se skládá z rozkládacího trojsedu a... více informací »
Falco Sedací souprava Bára hnědo/šedá
Značka: Falco
26 227 Kč
DO OBCHODU »
Provedení: Elegantní pohodlná rozkládací sedačka s úložným prostorem. Sedací souprava se skládá z rozkládacího trojsedu a...

Provedení: Elegantní pohodlná rozkládací sedačka s úložným prostorem. Sedací souprava se skládá z rozkládacího trojsedu a dvou křesel. Po rozložení vznikne postel 185×125 cm vhodná pro příležitostné spaní.
Rozměry: Trojkřeslo – šířka 235 cm Křeslo – šířka x hloubka křesla 100×95 cm – výška křesla 100 cm Hlavní přednosti: komfortní posed, sedáky kombinace pružin a kvalitní PUR pěny, snadná údržba, vysoké pevné opěrky zad.


Hodně povedený produkt dostanete bezprostředně tady a teď na našich stránkách v sekci sedací soupravy 3 1 1. Podívejte se na ještě podobné zboží ze zmíněné kategorie za akční cenu! To ale není vše, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás více skvělých kousků od výrobce Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento designový produkt Falco Sedací souprava Bára hnědo/šedá od skvělého výrobce Falco lze pořídit u nás právě za výhodnou cenu. Teď za akční cenu 26 227 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,