Falco Sedací souprava Association P Inari 91/100

Sedací souprava Association osloví každého, kdo preferuje moderní vzhled a zároveň pohodlí a praktičnost. Sedací souprava je... více informací »
Falco Sedací souprava Association P Inari 91/100
Značka: Falco
33 336 Kč
DO OBCHODU »
Sedací souprava Association osloví každého, kdo preferuje moderní vzhled a zároveň pohodlí a praktičnost. Sedací souprava je...

Sedací souprava Association osloví každého, kdo preferuje moderní vzhled a zároveň pohodlí a praktičnost. Sedací souprava je rozkládací a má praktický úložný prostor na lůžkoviny. Další úložný prostor najdete v područce kde je důmyslně ukrytý bar a v taburetu, který je v druhé područce. Výplň sedáků tvoří kombinace pružin faliste s kvalitní PUR pěnou. Jednoduchým rozkladem pomocí automatu vznikne lůžko vhodné k příležitostnému spaní. Plocha po rozložení je 150×250 cm. V doplňkových fotografiích, kde také najdete fotografii s detailními rozměry. Sedací soupravu nabízíme v kvalitní potahové látce se zajímavým lemováním, a to v několika barevných provedeních. Sedací soupravu nabízíme v levém i levém provedení, nebo také v provedení do U. Sedací souprava bude dodána v kombinaci potahových látek, která je vyobrazena na úvodní fotografii. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Tento vynikající produkt Falco Sedací souprava Association P Inari 91/100 máte možnost koupit v pohodě tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice rohové. Nyní najdete ostatní produkty z této oblíbené sekce z pohodlí domova. To ale však není vše, u nás vám nabízíme více. Mrkněte také na další prověřené produkty od dodavatele Falco. Najdete je níže na této stránce. Populární dodavatel Falco nabízí vysoce kvalitní výrobky

Tento kvalitní a levný produkt Falco Sedací souprava Association P Inari 91/100 od společnosti s dlouholetou tradicí Falco jednoduše seženete aktuálně na našich stránkách za nejnižší cenu! Nyní za 33 336 Kč.