Falco Sedací souprava Association P Inari 100/HC51

Sedací souprava Association osloví každého, kdo preferuje moderní vzhled a zároveň pohodlí a praktičnost. Sedací souprava je... více informací »
Falco Sedací souprava Association P Inari 100/HC51
Značka: Falco
33 336 Kč
DO OBCHODU »
Sedací souprava Association osloví každého, kdo preferuje moderní vzhled a zároveň pohodlí a praktičnost. Sedací souprava je...

Sedací souprava Association osloví každého, kdo preferuje moderní vzhled a zároveň pohodlí a praktičnost. Sedací souprava je rozkládací a má praktický úložný prostor na lůžkoviny. Další úložný prostor najdete v područce kde je důmyslně ukrytý bar a v taburetu, který je v druhé područce. Výplň sedáků tvoří kombinace pružin faliste s kvalitní PUR pěnou. Jednoduchým rozkladem pomocí automatu vznikne lůžko vhodné k příležitostnému spaní. Plocha po rozložení je 150×250 cm. V doplňkových fotografiích, kde také najdete fotografii s detailními rozměry. Sedací soupravu nabízíme v kvalitní potahové látce se zajímavým lemováním, a to v několika barevných provedeních. Sedací soupravu nabízíme v levém i levém provedení, nebo také v provedení do U. Sedací souprava bude dodána v kombinaci potahových látek, která je vyobrazena na úvodní fotografii. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Hodně povedený kousek Falco Sedací souprava Association P Inari 100/HC51 máte možnost získat bezstarostně na našem webu ve známé sekci rohové! Nyní můžete najít parádní výrobky z této rubriky za výhodné peníze. Naše nabídka je široká, máme v nabídce však také více skvělých kousků od dodavatele Falco. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Značka Falco pro své zákazníky poskytuje velmi kvalitní produkty Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Tento kvalitní kousek Falco Sedací souprava Association P Inari 100/HC51 od dodavatele s dlouholetou historií Falco jednoduše můžete najít v naší online nabídce za akční cenu! Nyní pořídíte za super cenu 33 336 Kč.