Falco Sedací souprava Association L Inari 96/91

Sedací souprava Association osloví každého, kdo preferuje moderní vzhled a zároveň pohodlí a praktičnost. Sedací souprava je... více informací »
Falco Sedací souprava Association L Inari 96/91
Značka: Falco
33 336 Kč
DO OBCHODU »
Sedací souprava Association osloví každého, kdo preferuje moderní vzhled a zároveň pohodlí a praktičnost. Sedací souprava je...

Sedací souprava Association osloví každého, kdo preferuje moderní vzhled a zároveň pohodlí a praktičnost. Sedací souprava je rozkládací a má praktický úložný prostor na lůžkoviny. Další úložný prostor najdete v područce kde je důmyslně ukrytý bar a v taburetu, který je v druhé područce. Výplň sedáků tvoří kombinace pružin faliste s kvalitní PUR pěnou. Jednoduchým rozkladem pomocí automatu vznikne lůžko vhodné k příležitostnému spaní. Plocha po rozložení je 150×250 cm. V doplňkových fotografiích, kde také najdete fotografii s detailními rozměry. Sedací soupravu nabízíme v kvalitní potahové látce se zajímavým lemováním, a to v několika barevných provedeních. Sedací soupravu nabízíme v levém i pravém provedení, nebo také v provedení do U. Sedací souprava bude dodána v kombinaci potahových látek, která je vyobrazena na úvodní fotografii. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.


Oblíbený produkt Falco Sedací souprava Association L Inari 96/91 můžete pořídit rovněž tu na našem webu v populární kategorii rohové! Prozkoumejte akční produkty ve zmiňované rubrice za příznivou cenu!

Unikátní produkt Falco Sedací souprava Association L Inari 96/91 od společnosti se zárukou kvality Falco máte možnost sehnat právě teď u nás extra výhodně. Na našich stránkách za 33 336 Kč.