Falco Sedací souprava Association L Inari 96/100

Sedací souprava Association osloví každého, kdo preferuje moderní vzhled a zároveň pohodlí a praktičnost. Sedací souprava je... více informací »
Falco Sedací souprava Association L Inari 96/100
Značka: Falco
33 336 Kč
DO OBCHODU »
Sedací souprava Association osloví každého, kdo preferuje moderní vzhled a zároveň pohodlí a praktičnost. Sedací souprava je...

Sedací souprava Association osloví každého, kdo preferuje moderní vzhled a zároveň pohodlí a praktičnost. Sedací souprava je rozkládací a má praktický úložný prostor na lůžkoviny. Další úložný prostor najdete v područce kde je důmyslně ukrytý bar a v taburetu, který je v druhé područce. Výplň sedáků tvoří kombinace pružin faliste s kvalitní PUR pěnou. Jednoduchým rozkladem pomocí automatu vznikne lůžko vhodné k příležitostnému spaní. Plocha po rozložení je 150×250 cm. V doplňkových fotografiích, kde také najdete fotografii s detailními rozměry. Sedací soupravu nabízíme v kvalitní potahové látce se zajímavým lemováním, a to v několika barevných provedeních. Sedací soupravu nabízíme v levém i pravém provedení, nebo také v provedení do U. Sedací souprava bude dodána v kombinaci potahových látek, která je vyobrazena na úvodní fotografii. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.


Kvalitní produkt můžete získat taky na stránkách v oblíbené sekci rohové! Získejte zlevněné produkty ze zmíněné sekce snadno online! Náš sortiment je široký, podívejte se také na další skvělé kousky od výrobce Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Falco dlouhodobě nabízí špičkový sortiment.

Exkluzivní kousek Falco Sedací souprava Association L Inari 96/100 od známé kvalitní značky Falco lze koupit momentálně v naši nabídce opravdu levně! Produkt nakoupíte teď u nás za 33 336 Kč.