Falco Sedací souprava Association L Inari 27/23

Sedací souprava Association osloví každého, kdo preferuje moderní vzhled a zároveň pohodlí a praktičnost. Sedací souprava je... více informací »
Falco Sedací souprava Association L Inari 27/23
Značka: Falco
33 336 Kč
DO OBCHODU »
Sedací souprava Association osloví každého, kdo preferuje moderní vzhled a zároveň pohodlí a praktičnost. Sedací souprava je...

Sedací souprava Association osloví každého, kdo preferuje moderní vzhled a zároveň pohodlí a praktičnost. Sedací souprava je rozkládací a má praktický úložný prostor na lůžkoviny. Další úložný prostor najdete v područce kde je důmyslně ukrytý bar a v taburetu, který je v druhé područce. Výplň sedáků tvoří kombinace pružin faliste s kvalitní PUR pěnou. Jednoduchým rozkladem pomocí automatu vznikne lůžko vhodné k příležitostnému spaní. Plocha po rozložení je 150×250 cm. V doplňkových fotografiích, kde také najdete fotografii s detailními rozměry. Sedací soupravu nabízíme v kvalitní potahové látce se zajímavým lemováním, a to v několika barevných provedeních. Sedací soupravu nabízíme v levém i pravém provedení, nebo také v provedení do U. Sedací souprava bude dodána v kombinaci potahových látek, která je vyobrazena na úvodní fotografii. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.


Velmi prodávaný produkt Falco Sedací souprava Association máte možnost dostat taky tu na našem webu v oblíbené rubrice rohové. Nyní koupíte parádní produkty ve zmiňované rubrice snadno online. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás taky další zboží značky Falco. Najdete je níže na této stránce.

Designový kus Falco Sedací souprava Association L Inari 27/23 od přední společnosti Falco snadno můžete najít právě zde extra se slevou! Aktuálně výhodně za 33 336 Kč.