Falco Sedací souprava Areon P+taburet Inari 94

Úvodní fotografie je ilustrační. Sedací souprava bude dodána v potahové látce Inari 94. Vzorek látky, ve které bude sedací... více informací »
Falco Sedací souprava Areon P+taburet Inari 94
Značka: Falco
23 442 Kč
DO OBCHODU »
Úvodní fotografie je ilustrační. Sedací souprava bude dodána v potahové látce Inari 94. Vzorek látky, ve které bude sedací...

Úvodní fotografie je ilustrační. Sedací souprava bude dodána v potahové látce Inari 94. Vzorek látky, ve které bude sedací souprava dodána, je vyobrazen v doplňkových fotografiích.
Rohová sedací souprava Areon je vhodná do všech moderních interiérů.
Pohodlnost sezení zajišťuje kombinace pružin s kvalitní PUR pěnou a 3 velké opěrné polštáře.
V ceně sedací soupravy je velký taburet s úložným prostorem, který můžete využít jako další místo k sezení, nebo ho v případě potřeby můžete přistavit k sedací soupravě a vytvořit tak prostor pro občasné přespání Vaší návštěvy.
Sedací soupravu nabízíme v kvalitní potahové látce.
Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.


Velmi žádaný produkt Falco Sedací souprava Areon P+taburet Inari 94 jde získat právě tu na stránkách v rubrice rohové! Vyhledejte si ještě jiné kousky ze zmíněné rubriky za výhodnou cenu! Populární dodavatel Falco pro své zákazníky nabízí špičkové zboží Nakupujte výhoděn u nás!

Tento výjimečný produkt Falco Sedací souprava Areon P+taburet Inari 94 od značky s dlouholetou historií Falco snadno naleznete u nás za výprodejovou cenu. Nyní nakoupíte za 23 442 Kč.