Falco Sedací souprava Areon L+taburet Inari 94

Úvodní fotografie je ilustrační. Sedací souprava bude dodána v potahové látce Inari 94. Vzorek látky, ve které bude sedací... více informací »
Falco Sedací souprava Areon L+taburet Inari 94
Značka: Falco
23 442 Kč
DO OBCHODU »
Úvodní fotografie je ilustrační. Sedací souprava bude dodána v potahové látce Inari 94. Vzorek látky, ve které bude sedací...

Úvodní fotografie je ilustrační. Sedací souprava bude dodána v potahové látce Inari 94. Vzorek látky, ve které bude sedací souprava dodána, je vyobrazen v doplňkových fotografiích. 
Rohová sedací souprava Areon je vhodná do všech moderních interiérů.
Pohodlnost sezení zajišťuje kombinace pružin s kvalitní PUR pěnou a 3 velké opěrné polštáře.
V ceně sedací soupravy je velký taburet s úložným prostorem, který můžete využít jako další místo k sezení, nebo ho v případě potřeby můžete přistavit k sedací soupravě a vytvořit tak prostor pro občasné přespání Vaší návštěvy.
Sedací soupravu nabízíme v kvalitní potahové látce.
Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.

Tento skvělý produkt Falco Sedací souprava Areon L+taburet Inari 94 je k sehnání prostě na stránkách v sekci rohové. Podívejte se na podobné produkty z této populární sekce za rozumné peníze! To ale ovšem není všechno, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní produkty od značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný produkt Falco Sedací souprava Areon L+taburet Inari 94 od výrobce s dobrým jménem Falco je k získání ještě dnes ve výprodejové akci. Aktuálně v akci za 23 442 Kč.