Falco Sedací souprava Areon L+taburet Inari 27

Úvodní fotografie je ilustrační. Sedací souprava bude dodána v potahové látce Inari 27. Vzorek látky, ve které bude sedací... více informací »
Falco Sedací souprava Areon L+taburet Inari 27
Značka: Falco
23 442 Kč
DO OBCHODU »
Úvodní fotografie je ilustrační. Sedací souprava bude dodána v potahové látce Inari 27. Vzorek látky, ve které bude sedací...

Úvodní fotografie je ilustrační. Sedací souprava bude dodána v potahové látce Inari 27. Vzorek látky, ve které bude sedací souprava dodána, je vyobrazen v doplňkových fotografiích. 
Rohová sedací souprava Areon je vhodná do všech moderních interiérů.
Pohodlnost sezení zajišťuje kombinace pružin s kvalitní PUR pěnou a 3 velké opěrné polštáře.
V ceně sedací soupravy je velký taburet s úložným prostorem, který můžete využít jako další místo k sezení, nebo ho v případě potřeby můžete přistavit k sedací soupravě a vytvořit tak prostor pro občasné přespání Vaší návštěvy.
Sedací soupravu nabízíme v kvalitní potahové látce.
Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.

Ve slevě produkt Falco Sedací souprava Areon jde nakoupit bez obtíží tady na stránkách zařazený v kategorii rohové! Najděte si jiné produkty ve zmíněné sekci za zcela nejnižší cenu! Oblíbená značka Falco pro své zákazníky dodává kvalitní produkty. To ale však není vše, naše nabídka je široká! Máme v nabídce ovšem více skvělých kousků od výrobce Falco. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější výrobek Falco Sedací souprava Areon L+taburet Inari 27 od společnosti s předním postavením na trhu Falco je dostupný v aktuální nabídce za příznivou cenu! Stojí teď u nás 23 442 Kč.