Falco Sedací souprava Areon L+taburet Inari 100

Úvodní fotografie je ilustrační. Sedací souprava bude dodána v potahové látce Inari 100. Vzorek látky, ve které bude sedací... více informací »
Falco Sedací souprava Areon L+taburet Inari 100
Značka: Falco
23 442 Kč
DO OBCHODU »
Úvodní fotografie je ilustrační. Sedací souprava bude dodána v potahové látce Inari 100. Vzorek látky, ve které bude sedací...

Úvodní fotografie je ilustrační. Sedací souprava bude dodána v potahové látce Inari 100. Vzorek látky, ve které bude sedací souprava dodána, je vyobrazen v doplňkových fotografiích. 
Rohová sedací souprava Areon je vhodná do všech moderních interiérů.
Pohodlnost sezení zajišťuje kombinace pružin s kvalitní PUR pěnou a 3 velké opěrné polštáře.
V ceně sedací soupravy je velký taburet s úložným prostorem, který můžete využít jako další místo k sezení, nebo ho v případě potřeby můžete přistavit k sedací soupravě a vytvořit tak prostor pro občasné přespání Vaší návštěvy.
Sedací soupravu nabízíme v kvalitní potahové látce.
Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.

Oblíbený a akční produkt Falco Sedací souprava Areon L+taburet Inari 100 jde sehnat rovnou na našich stránkách v oblíbené sekci rohové! Vyberte si ostatní produkty z této populární sekce za parádní cenu! Naše nabídka je široká, u nás v nabídce totiž najdete další kousky značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Falco pro své zákazníky dodává prvotřídní zboží. Nakupujte výhoděn u nás!

Diskontní produkt Falco Sedací souprava Areon L+taburet Inari 100 od výrobce s dlouholetou historií Falco pohodlně pořídíte na našich stránkách za super cenu! Nyní za akční cenu 23 442 Kč.