Falco Sedací souprava Alvin L Malmo 28

Úvodní fotografie je ilustrační, sedací souprava bude dodána v potahové látce Malmo - viz. vzorek látky v doplňkových... více informací »
Falco Sedací souprava Alvin L Malmo 28
Značka: Falco
33 336 Kč
DO OBCHODU »
Úvodní fotografie je ilustrační, sedací souprava bude dodána v potahové látce Malmo - viz. vzorek látky v doplňkových...

Úvodní fotografie je ilustrační, sedací souprava bude dodána v potahové látce Malmo – viz. vzorek látky v doplňkových fotografiích.
Sedací souprava Alvin v moderním designu v sobě spojuje dva důležité prvky, které nesmí chybět žádné sedací soupravě. Jsou to pohodlí a praktičnost.
Praktickou stránkou této sedací soupravy je možnost rozložení pro příležitostné přespání návštěvy a nepostradatelné úložné prostory. Úložný prostor s univerzálním využitím najdete v područí. Další úložný prostor se skrývá v taburetu, který je možno zasunout do druhé područe a samozřejmostí je i úložný prostor v sedací soupravě. Jsou dva a využijete je např. na lůžkoviny.
Výplň sedáků tvoří kombinace pružin s kvalitní PUR pěnou. Tato kombinace spolu s velkými opěrnými polštáři, zajišťuje pohodlí.
Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Doplňující informace:

Hmotnost:
210 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
90 cm
Výška sedu:
42 cm

Výška područe:
56 cm
Výška opěráku:
53 cm

Šířka:
305 cm
Délka:
205 cm

Šířka područe:
30 cm
Hloubka sedu k polštáři:
56 cm

Záruka:
2 roky
Rozkládací:
ANO

Plocha pro rozložení:
150×250 cm

Kvalitní produkt Falco Sedací souprava Alvin L lze sehnat bez problémů u nás v populární kategorii rohové. Nyní můžete najít ostatní produkty z této populární kategorie za parádní cenu. Tento vyjímečný výrobce Falco dodává vysoce kvalitní produkty. Nakupujte výhoděn u nás!

Povedený kousek Falco Sedací souprava Alvin L Malmo 28 od společnosti s úžasnou pověstí Falco je dostupný právě teď v naší nabídce za výhodnou cenu. Nabídka od 33 336 Kč.