Falco Sedací souprava Alvin L Inari 100

Úvodní fotografie je ilustrační, sedací souprava bude dodána v potahové látce Inari 100 - viz. vzorek látky v doplňkových... více informací »
Falco Sedací souprava Alvin L Inari 100
Značka: Falco
31 357 Kč
DO OBCHODU »
Úvodní fotografie je ilustrační, sedací souprava bude dodána v potahové látce Inari 100 - viz. vzorek látky v doplňkových...

Úvodní fotografie je ilustrační, sedací souprava bude dodána v potahové látce Inari 100 – viz. vzorek látky v doplňkových fotografiích.
Sedací souprava Alvin v moderním designu v sobě spojuje dva důležité prvky, které nesmí chybět žádné sedací soupravě. Jsou to pohodlí a praktičnost.
Praktickou stránkou této sedací soupravy je možnost rozložení pro příležitostné přespání návštěvy a nepostradatelné úložné prostory. Úložný prostor s univerzálním využitím najdete v područí. Další úložný prostor se skrývá v taburetu, který je možno zasunout do druhé područe a samozřejmostí je i úložný prostor v sedací soupravě. Jsou dva a využijete je např. na lůžkoviny.
Výplň sedáků tvoří kombinace pružin s kvalitní PUR pěnou. Tato kombinace spolu s velkými opěrnými polštáři, zajišťuje pohodlí.
Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Doplňující informace:

Hmotnost:
210 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
90 cm
Výška sedu:
42 cm

Výška područe:
56 cm
Výška opěráku:
53 cm

Šířka:
305 cm
Délka:
205 cm

Šířka područe:
30 cm
Hloubka sedu k polštáři:
56 cm

Záruka:
2 roky
Rozkládací:
ANO

Plocha pro rozložení:
150×250 cm


Hodně povedený produkt Falco Sedací souprava Alvin L lze zakoupit bezstarostně tady u nás v oblíbené rubrice rohové. Pořiďte si ještě podobné produkty z této oblíbené kategorie za zcela nejnižší cenu! V očích zákazníků populární výrobce Falco vám nabízí špičkové produkty

Vysoce kvalitní výrobek Falco Sedací souprava Alvin L Inari 100 s osvědčenou značkou Falco jednoduše získáte tady a teď právě extra se slevou. Zrovna teď v akci za 31 357 Kč.