Falco Sedací souprava Alex P sv.

Rohová sedací souprava Alex je velmi pohodlná a bude ozdobou každého moderního interiéru. Výplň sedáku tvoří pružiny faliste v... více informací »
Falco Sedací souprava Alex P sv.
Značka: Falco
27 704 Kč
DO OBCHODU »
Rohová sedací souprava Alex je velmi pohodlná a bude ozdobou každého moderního interiéru. Výplň sedáku tvoří pružiny faliste v...

Rohová sedací souprava Alex je velmi pohodlná a bude ozdobou každého moderního interiéru. Výplň sedáku tvoří pružiny faliste v kombinaci s kvalitní PUR pěnou. Sedací souprava není rozkládací, ale po odejmutí opěrných polštářů, poskytne prostor k občasnému přespání. Sedací souprava je potažena oblíbenou látkou Inari, a to ve 4 barvách. V ceně sedací soupravy jsou 3 velké opěrné polštáře, 2 malé polštáře a 3 bederní polštáře. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Unikátní a oblíbený kousek Falco Sedací souprava Alex můžete koupit lehce tady na našem webu v populární sekci rohové! Nyní můžete získat nové výrobky z této oblíbené sekce jednoduše online!

Výjimečný a žádaný výrobek Falco Sedací souprava Alex P sv. od společnosti se zárukou kvality Falco snadno získáte momentálně skutečně levně! Právě nyní za skvělou cenu 27 704 Kč.