Falco Sedací souprava Alex L tm.

Rohová sedací souprava Alex je velmi pohodlná a bude ozdobou každého moderního interiéru. Výplň sedáku tvoří pružiny faliste v... více informací »
Falco Sedací souprava Alex L tm.
Značka: Falco
27 704 Kč
DO OBCHODU »
Rohová sedací souprava Alex je velmi pohodlná a bude ozdobou každého moderního interiéru. Výplň sedáku tvoří pružiny faliste v...

Rohová sedací souprava Alex je velmi pohodlná a bude ozdobou každého moderního interiéru. Výplň sedáku tvoří pružiny faliste v kombinaci s kvalitní PUR pěnou. Sedací souprava není rozkládací, ale po odejmutí opěrných polštářů, poskytne prostor k občasnému přespání. Sedací souprava je potažena oblíbenou látkou Inari, a to ve 4 barvách. V ceně sedací soupravy jsou 3 velké opěrné polštáře, 2 malé polštáře a 3 bederní polštáře. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Tento výjimečný produkt Falco Sedací souprava Alex L tm. naleznete jednoduše tu na webu ve známé kategorii rohové! Máme pro vás akční kousky ze zmíněné kategorie za výhodné peníze!

Nový produkt Falco Sedací souprava Alex L tm. od výrobce se skvělou pověstí Falco k dostání aktuálně na našich stránkách trvale výhodně! V akci od 27 704 Kč.