Falco Sedací souprava Adriatic U Malmo 28/Soft 66

Sedací souprava Adriatic ve tvaru U je velmi pohodlná, praktická a nabízí dostatek místa k sezení i odpočinku. Stane se tak... více informací »
Falco Sedací souprava Adriatic U Malmo 28/Soft 66
Značka: Falco
20 108 Kč
DO OBCHODU »
Sedací souprava Adriatic ve tvaru U je velmi pohodlná, praktická a nabízí dostatek místa k sezení i odpočinku. Stane se tak...

Sedací souprava Adriatic ve tvaru U je velmi pohodlná, praktická a nabízí dostatek místa k sezení i odpočinku. Stane se tak příjemným centrem odpočinku nebo setkání s rodinou a přáteli.
Praktickou stránku sedací soupravy zajišťuje možnost rozložení a úložný prostor. Jednoduchým rozkladem vznikne lůžko vhodné k příležitostnému spaní. Pohodlí při sezení zajišťuje výplň sedáků, kterou tvoří kombinace pružin bonell s kvalitní PUR pěnou. Při odpočinku nebo sledování televize Vám zvýší pohodlí volně ložené polštáře, které si můžete přizpůsobit tak, aby se vám sedělo pohodlně. Sedací souprava je potažena kvalitní látkou v kombinaci s hnědou EKO kůží.
V ceně sedací soupravy je 5 volně ložených opěrných polštářů a 2 malé dekorační polštářky. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.
rozměry: 140x300x140 cm / výška 75 cm
plocha pro spaní: 120×270 cm
rozměr mezi otomany: 130 cm

Kvalitní produkt můžete nakoupit rovnou tady na našich stránkách ve známé sekci do tvaru u! Nyní pořídíte zlevněné produkty z této oblíbené rubriky za nejnižší cenu! Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás více skvělých kousků od dodavatele Falco. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento produkt Falco Sedací souprava Adriatic U Malmo 28/Soft 66 od značky se zárukou kvality Falco lze koupit tady teď právě až neuvěřitelně levně. Výhodně za 20 108 Kč.