Falco Šatní skříň Spike 080 šedá

Šatní skříň Spike je vyrobená z lamina, má kvalitní zpracování a je vyráběná v souladu s ohledy na životní prostředí.... více informací »
Falco Šatní skříň Spike 080 šedá
Značka: Falco
6 716 Kč
DO OBCHODU »
Šatní skříň Spike je vyrobená z lamina, má kvalitní zpracování a je vyráběná v souladu s ohledy na životní prostředí....

Šatní skříň Spike je vyrobená z lamina, má kvalitní zpracování a je vyráběná v souladu s ohledy na životní prostředí. Navíc je praktická a funkční.
Tato skříň nabízí dostatek úložného prostoru a univerzální využití. Výborně se hodí např. do ložnice, do dětského i studentského pokoje. Skříň je vyrobená v jednoduchém a nadčasovém skandinávském stylu. Má rovné a čisté linie, které vytvoří útulný, pohodový a příjemný interiér. Skříň je také vybavena praktickými zásuvkami, které můžete využít např.na spodní prádlo.
Je dodávaná v demontu. Součástí balení je montážní návod včetně všech spojovacích prvků.
 


Tento oblíbený produkt Falco Šatní skříň Spike 080 máte možnost získat taky tu na webu v sekci šatní skříně! Nyní můžete koupit kvalitní zboží z této oblíbené sekce za rozumné peníze!

Nový kousek Falco Šatní skříň Spike 080 šedá od našeho známého výrobce Falco dostanete momentálně za výborné peníze! Cenově vychází na 6 716 Kč.