Falco Rohový psací stůl Retro 450 – bílá/dub

Pokud máte rádi Retro styl, pak je tato kolekce nábytku stvořena pro Vás. Nábytek je zhotoven z lamina o tl. 18 mm. Retro vzhled... více informací »
Falco Rohový psací stůl Retro 450 - bílá/dub
Značka: Falco
7 897 Kč
DO OBCHODU »
Pokud máte rádi Retro styl, pak je tato kolekce nábytku stvořena pro Vás. Nábytek je zhotoven z lamina o tl. 18 mm. Retro vzhled...

Pokud máte rádi Retro styl, pak je tato kolekce nábytku stvořena pro Vás. Nábytek je zhotoven z lamina o tl. 18 mm. Retro vzhled zdůrazňují vysoké šikmé nožky v odstínu dub a obloukové výřezy místo úchytek. Díky rozmanitosti nabízených prvků, si můžete sestavit obývací pokoj, jídelnu, ložnici, kancelář, nebo předsíň. Pro inspiraci jsou u každého nabízeného dílu přiloženy fotografie možných sestav. Nábytek je dodáván v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně. Nábytek je dodáván z Dánska, proto doporučujeme ověřit dostupnost zboží.Stůl díky svým rozměrům a provedení, poskytuje dostatek pracovní plochy i úložného prostoru. Skvěle se hodí nejen do dětského, nebo studentského pokoje. Je vhodný i do kanceláře, nebo domácí pracovny.


Ve slevě výrobek je k sehnání již dnes tu na našem webu v populární kategorii psací. Nyní si můžete vybrat nové produkty ve zmíněné rubrice za výprodejovou cenu. Věhlasný dodavatel Falco dlouhodobě poskytuje top zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce však také více skvělých kousků od značky Falco. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě výrobek Falco Rohový psací stůl Retro 450 - bílá/dub od značky s dlouholetou tradicí Falco jde nakoupit online napořád výhodně. Nabídky již od 7 897 Kč.