Falco Rohová kuchyňská linka Grepolis – jasmín lesk/RLG

Rohová kuchyňská linka Grepolis v moderním designu je vyrobena tak, že si ji můžete sestavit podle potřeby tak, jak Vám to... více informací »
Falco Rohová kuchyňská linka Grepolis - jasmín lesk/RLG
Značka: Falco
24 439 Kč
DO OBCHODU »
Rohová kuchyňská linka Grepolis v moderním designu je vyrobena tak, že si ji můžete sestavit podle potřeby tak, jak Vám to...

Rohová kuchyňská linka Grepolis v moderním designu je vyrobena tak, že si ji můžete sestavit podle potřeby tak, jak Vám to vyhovuje. Hodí se do každého typu kuchyně a nabízí dostatek úložného prostoru. Kuchyňská linka je na nožkách a díky tomu je prostor pod linkou lépe přístupný při úklidu. Korpusy skříněk jsou matné bílé, dvířka jsou ve vysokém lesku v několika módních odstínech a se třemi typy úchytek. Všechny tyto varianty najdete v naší nabídce a určitě si vyberete tu pravou po Váš domov. Skříňky jsou dodávány v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
Cena je uvedena za sestavu vyobrazenou na úvodní fotografii s úchytkami, které jsou vyobrazeny v doplňkových fotografiích.
Fotografie je pouze ilustrační, linka je dodávána bez pracovní desky. Vyobrazené spotřebiče, dřez a dekorace nejsou v ceně.
Rozměry vrchních skříněk:skříňka š.40 cm, v.72 cm, hl.30 cmskříňka nad digestoř s výklopnými dvířky š.60 cm, v.40 cm, hl.30 cmskříňka š.30 cm, v.72 cm, hl.30 cmskříňka rohová 60×60 cm v.72 cmskříňka š.30 cm, v.72 cm, hl.30 cmskříňka s výklopnými dvířky š.80, v.72 cm, hl.30 cm
Rozměry spodních skříněk:skříňka se zásuvkami š.40 cm, v.83 cm, hl.50 cm skříňka na vestavnou troubu š.60 cm, v.82 cm, hl.56 cm rohová skříňka 90×90 cm, v.83 cm skříňka dřezová š.80 cm, v.83 cm, hl.50 cm

Diskontní výrobek získáte také tady na našich stránkách umístěný v sekci kuchyňské linky! Nyní získáte další produkty ve zmíněné sekci za výhodné peníze. Známá značka Falco vám může poskytnout vysoce kvalitní zboží Nové kousky každý den. To však není všechno, náš sortiment je široký. Podívejte se také na další prověřené kousky od výrobce Falco. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní kus Falco Rohová kuchyňská linka Grepolis - jasmín lesk/RLG od značky se skvělou pověstí Falco je dostupný aktuálně na našich stránkách za outletovou cenu. Nabídka od 24 439 Kč.