Falco Regál Bruce R4 – bílá/grafit/enigma

Regál je vyroben z vysoce kvalitní laminované dřevotřísky, odolné vůči poškrábání, vlhkosti a vysokým teplotám. Všechny... více informací »
Falco Regál Bruce R4 - bílá/grafit/enigma
Značka: Falco
3 608 Kč
DO OBCHODU »
Regál je vyroben z vysoce kvalitní laminované dřevotřísky, odolné vůči poškrábání, vlhkosti a vysokým teplotám. Všechny...

Regál je vyroben z vysoce kvalitní laminované dřevotřísky, odolné vůči poškrábání, vlhkosti a vysokým teplotám. Všechny hrany jsou opatřeny ABS lištou, která zajistí trvanlivost a odolnost proti nárazu. Díky svému uspořádání nabízí dostatek úložného prostoru. Regál je vhodným doplňkem do dětského, nebo studentského pokoje, ale výborně se hodí např. i do kanceláře.Je dodáván v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.

Hodně prodávaný produkt lze sehnat bezprostředně tady u nás zařazený v sekci bruce. Nyní si můžete pořídit parádní výrobky z této oblíbené rubriky za mimořádně nízkou cenu. Naše nabídka je široká, máme v nabídce další kousky značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční kousek Falco Regál Bruce R4 - bílá/grafit/enigma od výrobce s dobrým jménem Falco máte možnost nakoupit v naší aktuální nabídce opravdu výhodně. Produkt momentálně prodáváme za 3 608 Kč.