Falco Psací stůl Retro 450 bílá/černá

Psací stůl je zhotoven z lamina o tl. 18 mm, které je odolné a snadné na údržbu. Stůl díky svým rozměrům a provedení,... více informací »
Falco Psací stůl Retro 450 bílá/černá
Značka: Falco
8 837 Kč
DO OBCHODU »
Psací stůl je zhotoven z lamina o tl. 18 mm, které je odolné a snadné na údržbu. Stůl díky svým rozměrům a provedení,...

Psací stůl je zhotoven z lamina o tl. 18 mm, které je odolné a snadné na údržbu. Stůl díky svým rozměrům a provedení, poskytuje dostatek pracovní plochy i úložného prostoru. Skvěle se hodí nejen do dětského, nebo studentského pokoje. Je vhodný i do kanceláře, nebo domácí pracovny.
Retro vzhled zdůrazňují vysoké šikmé nožky a obloukové výřezy místo úchytek.
Je dodáván v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.
Nábytek je dodáván z Dánska, proto doporučujeme ověřit dostupnost zboží.

Super produkt je k sehnání ještě na našem webu zařazený v kategorii psací! Nyní si můžete vybrat vyjímečné zboží z této známé kategorie za výhodnou cenu. Výrobce Falco vám poskytuje velmi kvalitní výrobky. Přesvědčte se sami. Máme toho více, máme v nabídce další kvalitní kousky od výrobce Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený kus Falco Psací stůl Retro 450 bílá/černá s pečetí kvality od značky Falco jde sehnat aktuálně na našich stránkách za outletovou cenu. Aktuálně za super cenu 8 837 Kč.