Falco Psací stůl Office 403/437 bílá/silver grey

Psací stůl Office je vhodný především do kanceláře či domácí pracovny, ale můžete ho také umístit do pokoje školákům nebo... více informací »
Falco Psací stůl Office 403/437 bílá/silver grey
Značka: Falco
3 977 Kč
DO OBCHODU »
Psací stůl Office je vhodný především do kanceláře či domácí pracovny, ale můžete ho také umístit do pokoje školákům nebo...

Psací stůl Office je vhodný především do kanceláře či domácí pracovny, ale můžete ho také umístit do pokoje školákům nebo studentům.
Poskytuje dostatek pracovního prostoru.
Psací stůl je vyrobený z lamina, které je odolné a snadné na údržbu, nohy jsou kovové v barvě silver.
Deska stolu má otvory na kabely.
Stůl je dodávaný v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Nyní už stačí vybrat pohodlnou židli a pracovní či školní úspěchy se jen pohrnou.
Cena je uvedena za psací stůl vyobrazený na úvodní fotografii bez kontejneru, doplňků a dekorací.

Hmotnost:
30 kg
Výška:
74,5 cm

Šířka:
120 cm
Hloubka:
80 cm

Záruka:
2 roky

Tento kvalitní a levný produkt Falco Psací stůl Office 403/437 bílá/silver je dostupný snadno tady na stránkách v oblíbené rubrice psací. Nyní najdete další produkty ve zmiňované sekci za rozumné peníze! To ale ovšem není vše, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce více skvělých kousků značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější produkt Falco Psací stůl Office 403/437 bílá/silver grey od výrobce se skvělou pověstí Falco jednoduše seženete na našich stránkách teď za neuvěřitelně výhodnou cenu. Akční ceny od 3 977 Kč.