Falco Psací stůl Office 402/437 dub sonoma/silver grey

Úvodní fotografie je ilustrační. Stůl bude dodaný v dekoru dub sonoma - deska stolu v dekoru sonoma je vyobrazena v doplňkových... více informací »
Falco Psací stůl Office 402/437 dub sonoma/silver grey
Značka: Falco
4 262 Kč
DO OBCHODU »
Úvodní fotografie je ilustrační. Stůl bude dodaný v dekoru dub sonoma - deska stolu v dekoru sonoma je vyobrazena v doplňkových...

Úvodní fotografie je ilustrační. Stůl bude dodaný v dekoru dub sonoma – deska stolu v dekoru sonoma je vyobrazena v doplňkových fotografiích.
Psací stůl Office je vhodný především do kanceláře či domácí pracovny, ale můžete ho také umístit do pokoje školákům nebo studentům.
Stůl poskytuje dostatek pracovního prostoru a je vyrobený z lamina, které je odolné a snadné na údržbu, nohy jsou kovové v barvě silver.
Stůl je dodávaný v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
Nyní už stačí vybrat pohodlnou židli a pracovní či školní úspěchy se jen pohrnou.
Cena je uvedena za psací stůl vyobrazený na úvodní fotografii bez kontejneru, doplňků a dekorací.

Hmotnost:
35 kg
Výška:
74,5 cm

Šířka:
150 cm
Hloubka:
80 cm

Záruka:
2 roky

Tento oblíbený výrobek Falco Psací stůl Office 402/437 dub sonoma/silver grey můžete pořídit také tady na našich stránkách v sekci psací! Nyní můžete získat ještě podobné produkty z této kategorie za nejnižší cenu!

Kvalitní výrobek Falco Psací stůl Office 402/437 dub sonoma/silver grey s pečetí kvality od značky Falco je k dispozici teď trvale výhodně! Nabídka od 4 262 Kč.