Falco Psací stůl Felix 519 dub sonoma

Psací stůl Felix je vhodný nejen do dětských a studentských pokojů. Můžete s ním vybavit i kancelář, nebo domácí... více informací »
Falco Psací stůl Felix 519 dub sonoma
Značka: Falco
3 138 Kč
DO OBCHODU »
Psací stůl Felix je vhodný nejen do dětských a studentských pokojů. Můžete s ním vybavit i kancelář, nebo domácí...

Psací stůl Felix je vhodný nejen do dětských a studentských pokojů. Můžete s ním vybavit i kancelář, nebo domácí pracovnu.
Tento psací stůl poskytuje dostatek pracovního i úložného prostoru. Praktické zásuvky pojmou všechny nezbytné pomůcky a v případě potřeby je vždy budete mít po ruce. V případě umístění v kanceláři jistě oceníte uzamykatelnou zásuvku na důležité dokumenty, nebo osobní věci.
Stůl je vyrobený z lamina, které je odolné a snadné na údržbu. Při výrobě je kladen důraz na ekologii – je vyráběný v souladu s ohledy na životní prostředí a řadí se tak k eco-friendly výrobkům.
Psací stůl je dodávaný v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně stolu.

Zlevněný produkt Falco Psací stůl Felix 519 dub sonoma jde získat ještě na webu v kategorii psací. Nyní můžete najít nové výrobky ve zmíněné sekci za akční cenu!

Žádaný produkt Falco Psací stůl Felix 519 dub sonoma od oblíbené značky Falco jednoduše můžete sehnat právě teď v nabídce výhodně! Aktuálně výhodně za 3 138 Kč.