Falco Psací stůl Felix 513 černý

Psací stůl Felix poskytuje dostatek pracovního prostoru a praktická zásuvka pojme všechny nezbytné pomůcky a v případě potřeby... více informací »
Falco Psací stůl Felix 513 černý
Značka: Falco
3 543 Kč
DO OBCHODU »
Psací stůl Felix poskytuje dostatek pracovního prostoru a praktická zásuvka pojme všechny nezbytné pomůcky a v případě potřeby...

Psací stůl Felix poskytuje dostatek pracovního prostoru a praktická zásuvka pojme všechny nezbytné pomůcky a v případě potřeby je vždy budete mít po ruce.
Stůl je vyrobený z lamina, nohy stolu jsou z kovového U profilu. Díky tomuto minimalistickému provedení působí stůl v i malé místnosti lehce a vzdušně.
Deska stolu je černá, hrany jsou v dekoru dub sonoma.
Stůl je dodávaný v demontu a součástí balení je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Nyní už stačí vybrat pohodlnou židli a pracovní či školní úspěchy se jen pohrnou.
Vyobrazené doplňky a dekorace nejdou v ceně stolu.
 

Unikátní a žádaný produkt Falco Psací stůl Felix 513 jde sehnat již dnes tu na stránkách zařazený v sekci psací! Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty ve zmiňované rubrice za super ceny. Tím ale naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás další prověřené zboží značky Falco. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Falco vyrábí špičkové výrobky

Hodně prodávaný produkt Falco Psací stůl Felix 513 černý od známého výrobce Falco dostanete na našich stránkách za rozumné peníze. Levně za cenu 3 543 Kč.