Falco Psací stůl Felix 512 bílý

Psací stůl Felix poskytuje dostatek pracovního prostoru a praktická zásuvka pojme všechny nezbytné pomůcky a v případě potřeby... více informací »
Falco Psací stůl Felix 512 bílý
Značka: Falco
3 785 Kč
DO OBCHODU »
Psací stůl Felix poskytuje dostatek pracovního prostoru a praktická zásuvka pojme všechny nezbytné pomůcky a v případě potřeby...

Psací stůl Felix poskytuje dostatek pracovního prostoru a praktická zásuvka pojme všechny nezbytné pomůcky a v případě potřeby je vždy budete mít po ruce.
Stůl je vyrobený z lamina, nohy stolu jsou z kovového U profilu. Díky tomuto minimalistickému provedení působí stůl v i malé místnosti lehce a vzdušně.
Deska stolu je bílá, hrany jsou v dekoru dub sonoma.
Stůl je dodávaný v demontu a součástí balení je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Nyní už stačí vybrat pohodlnou židli a pracovní či školní úspěchy se jen pohrnou.
Vyobrazené doplňky a dekorace nejdou v ceně stolu.
 

Tento zlevněný výrobek najdete ještě tu na webu v rubrice psací! Vyberte si další produkty z této rubriky za extra cenu. Známý dodavatel Falco dlouhodobě prodává velmi kvalitní výrobky

Tento nejprodávanější produkt Falco Psací stůl Felix 512 bílý od značky s dlouholetou tradicí Falco snadno pořídíte tady a teď za výhodnou cenu. Pouze nyní za 3 785 Kč.