Falco Psací stůl Felix 146 oak

Psací stůl Felix je vhodný především do dětských a studentských pokojů, ale můžete s ním vybavit i kancelář nebo domácí... více informací »
Falco Psací stůl Felix 146 oak
Značka: Falco
3 024 Kč
DO OBCHODU »
Psací stůl Felix je vhodný především do dětských a studentských pokojů, ale můžete s ním vybavit i kancelář nebo domácí...

Psací stůl Felix je vhodný především do dětských a studentských pokojů, ale můžete s ním vybavit i kancelář nebo domácí pracovnu.
Tento psací stůl poskytuje dostatek pracovního i úložného prostoru. Praktické zásuvky pojmou všechny nezbytné pomůcky a v případě potřeby je vždy budete mít po ruce. Stůl je vyrobený z odolného lamina, které je odolné a snadné na údržbu.
Psací stůl Felix je dodávaný v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
Vyobrazené doplňky a dekorace nejdou v ceně stolu.

Tento akční a ve slevě kus Falco Psací stůl Felix 146 je dostupný bez problémů tady na našem webu v oblíbené kategorii psací. Získejte další produkty z této sekce ve slevě. Známá značka Falco pro své zákazníky prodává velmi kvalitní sortiment Přesvědčte se!

Tento kvalitní a levný výrobek Falco Psací stůl Felix 146 oak od spolehlivé značky Falco je dostupný u nás teď za super peníze. Na našich stránkách za 3 024 Kč.