Falco Psací stůl Felix 118 černá MAT/oak

Máte doma studenta nebo školáka, který potřebuje hodně prostoru na pomůcky a práci? Nebo potřebujete vybavit kancelář či... více informací »
Falco Psací stůl Felix 118 černá MAT/oak
Značka: Falco
4 539 Kč
DO OBCHODU »
Máte doma studenta nebo školáka, který potřebuje hodně prostoru na pomůcky a práci? Nebo potřebujete vybavit kancelář či...

Máte doma studenta nebo školáka, který potřebuje hodně prostoru na pomůcky a práci? Nebo potřebujete vybavit kancelář či domácí pracovnu? Pak je pro Vás psací stůl Felix perfektní řešení.
Psací stůl Felix poskytuje dostatek pracovního i úložného prostoru. Praktické zásuvky a přihrádky pojmou všechny nezbytné pomůcky a v případě potřeby je vždy budete mít po ruce. Stůl je vyrobený z lamina a jedna boční strana je z kovového profilu.
Stůl je dodávaný v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. 

Povedený výrobek jde nakoupit právě nyní tu na našich stránkách ve známé kategorii psací. Podívejte se na unikátní produkty z této oblíbené kategorie z pohodlí domova. To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká. Podívejte se taky na více produktů od značky Falco. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě produkt Falco Psací stůl Felix 118 černá MAT/oak od předního výrobce Falco snadno pořídíte zde pořád výhodně! Akční cena od 4 539 Kč.