Falco Psací stůl Felix 118 bílá/oak

Máte doma studenta nebo školáka, který potřebuje hodně prostoru na pomůcky a práci? Nebo potřebujete vybavit kancelář či... více informací »
Falco Psací stůl Felix 118 bílá/oak
Značka: Falco
4 376 Kč
DO OBCHODU »
Máte doma studenta nebo školáka, který potřebuje hodně prostoru na pomůcky a práci? Nebo potřebujete vybavit kancelář či...

Máte doma studenta nebo školáka, který potřebuje hodně prostoru na pomůcky a práci? Nebo potřebujete vybavit kancelář či domácí pracovnu? Pak je pro Vás psací stůl Felix perfektní řešení.
Psací stůl Felix poskytuje dostatek pracovního i úložného prostoru. Praktické zásuvky a přihrádky pojmou všechny nezbytné pomůcky a v případě potřeby je vždy budete mít po ruce. Stůl je vyrobený z lamina a jedna boční strana je z kovového profilu.
Stůl je dodávaný v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. 

Akční produkt Falco Psací stůl Felix 118 můžete nakoupit mimo jiné na stránkách ve známé sekci psací! Prozkoumejte zcela nové produkty ze zmíněné sekce snadno online. Mezi zákazníky oblíbená značka Falco vám poskytuje top produkty. To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více. Podívejte se také na více skvělých kousků od výrobce Falco. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Diskontní kus Falco Psací stůl Felix 118 bílá/oak od značky s tradicí a dobrou pověstí Falco snadno naleznete právě teď v naší nabídce za příznivou cenu. Výhodně za super cenu 4 376 Kč.