Falco Psací stůl Felix 106 bílý

Máte doma studenta nebo školáka, který potřebuje hodně prostoru na pomůcky a práci? Nebo potřebujete vybavit kancelář či... více informací »
Falco Psací stůl Felix 106 bílý
Značka: Falco
4 639 Kč
DO OBCHODU »
Máte doma studenta nebo školáka, který potřebuje hodně prostoru na pomůcky a práci? Nebo potřebujete vybavit kancelář či...

Máte doma studenta nebo školáka, který potřebuje hodně prostoru na pomůcky a práci? Nebo potřebujete vybavit kancelář či domácí pracovnu? Pak je pro Vás psací stůl Felix perfektní řešení.
Psací stůl Felix poskytuje dostatek pracovního i úložného prostoru. Praktické zásuvky pojmou všechny nezbytné pomůcky a v případě potřeby je vždy budete mít po ruce.
Deska stolu a zásuvky jsou vyrobeny z lamina a nohy jsou z kovového profilu. Díky tomuto provedení působí stůl odlehčeně.
Je dodávaný v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. 

Povedený produkt Falco Psací stůl Felix lze zakoupit již dnes tu umístěný v kategorii psací. Nyní koupíte unikátní výrobky z této populární sekce v bezva akci!

Tento akční a ve slevě kousek Falco Psací stůl Felix 106 bílý od výrobce s dlouholetou historií Falco pohodlně pořídíte zrovna dneska pořád výhodně. Na našich stránkách za 4 639 Kč.