Falco Psací stůl Cezanne R17B – sonoma

Psací stůl Cezanne je vyroben z kvalitního lamina v oblíbeném odstínu sonoma. Díky svým rozměrům a provedení, poskytuje dostatek... více informací »
Falco Psací stůl Cezanne R17B - sonoma
Značka: Falco
5 221 Kč
DO OBCHODU »
Psací stůl Cezanne je vyroben z kvalitního lamina v oblíbeném odstínu sonoma. Díky svým rozměrům a provedení, poskytuje dostatek...

Psací stůl Cezanne je vyroben z kvalitního lamina v oblíbeném odstínu sonoma. Díky svým rozměrům a provedení, poskytuje dostatek pracovní plochy i úložného prostoru. Je dodáván v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.

Levný produkt Falco Psací stůl Cezanne R17B – sonoma lze koupit prostě tady na našich stránkách ve známé kategorii psací. Nyní najdete podobné výrobky z této rubriky za nejlepší ceny! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce však také více kousků od dodavatele Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Super výrobek Falco Psací stůl Cezanne R17B - sonoma od výrobce se skvělou pověstí Falco jednoduše naleznete na našich stránkách teď právě za super cenu. Cena od 5 221 Kč.