Falco Psací stůl Bruce – bílá/grafit/enigma/žlutá

Psací stůl Bruno je vyroben z vysoce kvalitní laminované dřevotřísky, odolné vůči poškrábání, vlhkosti a vysokým teplotám.... více informací »
Falco Psací stůl Bruce - bílá/grafit/enigma/žlutá
Značka: Falco
3 471 Kč
DO OBCHODU »
Psací stůl Bruno je vyroben z vysoce kvalitní laminované dřevotřísky, odolné vůči poškrábání, vlhkosti a vysokým teplotám....

Psací stůl Bruno je vyroben z vysoce kvalitní laminované dřevotřísky, odolné vůči poškrábání, vlhkosti a vysokým teplotám. Všechny hrany jsou opatřeny ABS lištou, která zajistí trvanlivost a odolnost proti nárazu. Díky svým rozměrům a uspořádání, nabízí dostatek pracovního místa i úložného prostoru. Stůl je dodáván v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.

Žádaný produkt můžete dostat rovněž tady na stránkách v populární sekci bruce! Nyní koupíte zcela nové zboží z této populární rubriky v akci. Populární značka Falco představuje velmi kvalitní zboží To ale ovšem není všechno, máme toho více. U nás v nabídce totiž najdete více kvalitních produktů od značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento vynikající kousek Falco Psací stůl Bruce - bílá/grafit/enigma/žlutá od společnosti se zárukou kvality Falco lze získat na našich stránkách teď za akční cenu. Nyní můžete mít za 3 471 Kč.