Falco Postel Selena 742 180×200 dub sonoma

Pořiďte si postel Selena, vyspěte se do růžova a vstávejte každé ráno s úsměvem. Spolu s kvalitním roštem a matrací Vám... více informací »
Falco Postel Selena 742 180x200 dub sonoma
Značka: Falco
7 691 Kč
DO OBCHODU »
Pořiďte si postel Selena, vyspěte se do růžova a vstávejte každé ráno s úsměvem. Spolu s kvalitním roštem a matrací Vám...

Pořiďte si postel Selena, vyspěte se do růžova a vstávejte každé ráno s úsměvem. Spolu s kvalitním roštem a matrací Vám postel Selena poskytne pohodlí pro nerušený spánek.
Design postele je v oblíbeném skandinávském stylu, který se vyznačuje jednoduchou linií a hodí se do každého interiéru. Postel je vyrobena z lamina, má plné čelo o výšce 75 cm a u nohou je zakončena kovovým U profilem, který dodává posteli zajímavý vzhled. Díky tomuto řešení, působí postel lehce a vzdušně. Ložná plocha postele je 180×200 cm.
Postel je dodávaná v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Cena je uvedena za postel BEZ roštů a matrací. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
 

Hodně žádaný produkt Falco Postel Selena 742 180×200 můžete najít snadno tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii dvoulůžkové! Nyní pořídíte další produkty z této kategorie za výhodné peníze.

Zlevněný kus Falco Postel Selena 742 180x200 dub sonoma od našeho známého výrobce Falco lze pořídit v naší nabídce za super peníze! Nyní pořídíte od 7 691 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,