Falco Postel Selena 740 140×200 dub sonoma

Pořiďte si postel Selena, vyspěte se do růžova a vstávejte každé ráno s úsměvem. Spolu s kvalitním roštem a matrací Vám... více informací »
Falco Postel Selena 740 140x200 dub sonoma
Značka: Falco
7 250 Kč
DO OBCHODU »
Pořiďte si postel Selena, vyspěte se do růžova a vstávejte každé ráno s úsměvem. Spolu s kvalitním roštem a matrací Vám...

Pořiďte si postel Selena, vyspěte se do růžova a vstávejte každé ráno s úsměvem. Spolu s kvalitním roštem a matrací Vám postel Selena poskytne pohodlí pro nerušený spánek.
Design postele je v oblíbeném skandinávském stylu, který se vyznačuje jednoduchou linií a hodí se do každého interiéru. Postel je vyrobena z lamina, má plné čelo o výšce 75 cm a u nohou je zakončena kovovým U profilem, který dodává posteli zajímavý vzhled. Díky tomuto řešení, působí postel lehce a vzdušně. Ložná plocha postele je 140×200 cm.
Postel je dodávaná v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Cena je uvedena za postel BEZ roštů a matrací. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
 


Akční produkt Falco Postel Selena 740 140×200 dub sonoma lze zakoupit pohodlně tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice dvoulůžkové! Nyní můžete koupit zcela nové produkty ze zmíněné sekce za rozumné peníze! Populární dodavatel Falco dlouhodobě prodává kvalitní produkty Nakupujte výhoděn u nás! Náš sortiment je ale široký, mrkněte také na více skvělých kousků značky Falco. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní produkt Falco Postel Selena 740 140x200 dub sonoma s pečetí kvality od značky Falco dostanete právě teď v naší nabídce opravdu výhodně. Nyní nakoupíte za 7 250 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,