Falco Postel Provence 715 – bílá

Kolekce Provence je vhodná pro každého, kdo preferuje romantický styl nábytku. Nábytek je zhotoven z lamina o tl. 18 mm. Romantický... více informací »
Falco Postel Provence 715 - bílá
Značka: Falco
10 174 Kč
DO OBCHODU »
Kolekce Provence je vhodná pro každého, kdo preferuje romantický styl nábytku. Nábytek je zhotoven z lamina o tl. 18 mm. Romantický...

Kolekce Provence je vhodná pro každého, kdo preferuje romantický styl nábytku. Nábytek je zhotoven z lamina o tl. 18 mm. Romantický a zároveň starožitný vzhled zdůrazňují kovové úchytky v barvě mosazi a obloukové výřezy v horní i spodní části. Díky rozmanitosti nabízených prvků, si můžete sestavit obývací pokoj, jídelnu, ložnici, kancelář, dětský, nebo studentský pokoj, či předsíň. Pro inspiraci jsou u každého nabízeného dílu přiloženy fotografie možných sestav. Nábytek je dodáván v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně. Postel je dodávána bez roštu a matrace. Tyto doplňky dodáváme zvlášť a můžete si je vybrat z naší nabídky. Ložná plocha postele je 160×200 cm. K posteli lze dokoupit zásuvkové úložné prostory Provence typ 805.


Tento výjimečný výrobek Falco Postel Provence 715 – bílá lze získat taky na webu v populární rubrice dvoulůžkové. Získejte oblíbené produkty z této známé kategorie za outletovou cenu. Přední dodavatel Falco vyrábí skvělé produkty Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, máme toho více. Prozkoumejte u nás další prověřené zboží od výrobce Falco. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní kousek Falco Postel Provence 715 - bílá od skvělého a známého výrobce Falco najdete právě zde skutečně výhodně! Akční ceny již od 10 174 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,