Falco Postel Provence 703 180×200 grey

Postel Provence má plochu pro spaní 180x200 cm a je dodávána v demontu bez roštu a matrace. Součástí balení je montážní návod... více informací »
Falco Postel Provence 703 180x200 grey
Značka: Falco
10 907 Kč
DO OBCHODU »
Postel Provence má plochu pro spaní 180x200 cm a je dodávána v demontu bez roštu a matrace. Součástí balení je montážní návod...

Postel Provence má plochu pro spaní 180×200 cm a je dodávána v demontu bez roštu a matrace. Součástí balení je montážní návod včetně všech potřebných spojovacích prvků. 
Kolekce Provence je vhodná pro každého, kdo preferuje romantický styl nábytku. Nábytek je zhotoven z lamina o tl. 18 mm. Romantický a zároveň starožitný vzhled zdůrazňují kovové úchytky v barvě mosazi a obloukové výřezy v horní i spodní části. Díky rozmanitosti nabízených prvků, si můžete sestavit obývací pokoj, jídelnu, ložnici, kancelář, dětský, nebo studentský pokoj, či předsíň. Při výrobě je kladen důraz na ekologii takže je nábytek vyráběný v souladu s ohledy na životní prostředí.

Kvalitní a oblíbený výrobek je k sehnání zrovna tady na našich stránkách v populární kategorii dvoulůžkové. Mrkněte na vyjímečné výrobky ve zmíněné sekci za mimořádně nízkou cenu.

Výjimečný produkt Falco Postel Provence 703 180x200 grey od dodavatele s dlouholetou historií Falco máte možnost nakoupit momentálně na našich stránkách za outletovou cenu! Výhodně za 10 907 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,