Falco Postel Kelvin 120×200 bílá

Postel bude dodána v potahové látce, která je vyobrazena na úvodní fotografii. Kelvin je moderní postel s prošívaným čelem a kvalitní sendvičovou... více informací »
Falco Postel Kelvin 120x200 bílá
Značka: Falco
17 346 Kč
DO OBCHODU »
Postel bude dodána v potahové látce, která je vyobrazena na úvodní fotografii. Kelvin je moderní postel s prošívaným čelem a kvalitní sendvičovou...

Postel bude dodána v potahové látce, která je vyobrazena na úvodní fotografii.
Kelvin je moderní postel s prošívaným čelem a kvalitní sendvičovou matrací, která je volně ložená na polohovacím lamelovém roštu. Čelo i korpus postele jsou potaženy EKO kůží, matrace je bílá.
Postel je oblíbená hlavně mezi teenagery a je také vhodná do studentských pokojů, nebo pokojů pro hosty. 
Tato postel má velký úložný prostor na lůžkoviny zpřístupněný od nohou pomocí plynových pístů. Rošt má 28 lamel s nastavením tuhosti a popruh proti přetížení.
Plocha pro spaní je 120×200 cm s výškou lehací plochy cca 53 cm. Doporučená nosnost je do 110 kg pro jednu osobu, 150 kg pro dvě osoby. 
 


Výjimečný kousek Falco Postel Kelvin 120×200 jde nakoupit rovnou tu na našem webu umístěný v kategorii jednolůžkové! Nyní můžete koupit ještě jiné produkty ve zmíněné kategorii za super ceny!

Kvalitní a velmi žádaný produkt Falco Postel Kelvin 120x200 bílá od známého výrobce Falco máte možnost pořídit tady teď za příznivou cenu. Momentálně k dispozici za 17 346 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,