Falco Postel Chantal I 160×200 světle šedá

Úvodní fotografie je ilustrační. Postel bude dodána v potahové látce jejíž vzorek je vyobrazený v doplňkových... více informací »
Falco Postel Chantal I 160x200 světle šedá
Značka: Falco
25 816 Kč
DO OBCHODU »
Úvodní fotografie je ilustrační. Postel bude dodána v potahové látce jejíž vzorek je vyobrazený v doplňkových...

Úvodní fotografie je ilustrační. Postel bude dodána v potahové látce jejíž vzorek je vyobrazený v doplňkových fotografiích. 
Postel Chantal je velmi pohodlná postel typu boxspring s vysokým prošívaným čelem 120 cm a nadstandardní výškou plochy pro spaní 60 cm.
Postel se skládá z několika vrstev. První vrstva je rám postele s úložným prostorem, který se otevírá z boku. Jako další vrstva je na pevné desce umístěna dělená pružinová matrace o výšce 18 cm a jako poslední vrstva je na matracích topper z paměťové pěny o výšce 4 cm. 
Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně postele.
S postelí Chantal se Vaše ložnice stane oázou odpočinku a ráno budete vstávat příjemně odpočinutí. 
Doplňující informace:

Hmotnost:
150 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
120 cm
Výška sedu:
60 cm

Šířka:
164 cm
Délka:
215 cm

Záruka:
2 roky
Matrace je v ceně:
ANO

Polohovatelný:
NE
 

Diskontní výrobek Falco Postel Chantal I 160×200 světle máte možnost koupit bez problémů na našem webu v kategorii dvoulůžkové. Nyní můžete koupit zcela nové výrobky ve zmiňované rubrice za výhodnou cenu! Významná značka Falco svým zákazníkům nabízí špičkové výrobky. Nakupujte výhoděn u nás!

Tento zlevněný výrobek Falco Postel Chantal I 160x200 světle šedá od naší známé značky Falco snadno pořídíte momentálně na našich stránkách pořád výhodně. V akci za 25 816 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,