Falco Postel Chantal I 160×200 světle hnědá

Úvodní fotografie je ilustrační. Postel bude dodána v potahové látce jejíž vzorek je vyobrazený v doplňkových... více informací »
Falco Postel Chantal I 160x200 světle hnědá
Značka: Falco
25 816 Kč
DO OBCHODU »
Úvodní fotografie je ilustrační. Postel bude dodána v potahové látce jejíž vzorek je vyobrazený v doplňkových...

Úvodní fotografie je ilustrační. Postel bude dodána v potahové látce jejíž vzorek je vyobrazený v doplňkových fotografiích. 
Postel Chantal je velmi pohodlná postel typu boxspring s vysokým prošívaným čelem 120 cm a nadstandardní výškou plochy pro spaní 60 cm.
Postel se skládá z několika vrstev. První vrstva je rám postele s úložným prostorem, který se otevírá z boku. Jako další vrstva je na pevné desce umístěna dělená pružinová matrace o výšce 18 cm a jako poslední vrstva je na matracích topper z paměťové pěny o výšce 4 cm. 
Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně postele.
S postelí Chantal se Vaše ložnice stane oázou odpočinku a ráno budete vstávat příjemně odpočinutí. 
Doplňující informace:

Hmotnost:
150 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
120 cm
Výška sedu:
60 cm

Šířka:
164 cm
Délka:
215 cm

Záruka:
2 roky
Matrace je v ceně:
ANO

Polohovatelný:
NE
 


Unikátní a oblíbený produkt Falco Postel Chantal I 160×200 světle hnědá máte možnost získat prostě tu na webu v oblíbené sekci dvoulůžkové. Nyní najdete ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie na pár kliknutí. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce více skvělých produktů od značky Falco. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Falco pro vás vyrábí prvotřídní výrobky. Přesvědčte se!

Nejprodávanější produkt Falco Postel Chantal I 160x200 světle hnědá od populární značky Falco jednoduše seženete u nás teď za příznivou cenu! Cenově vychází na 25 816 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,