Falco Postel Bacardi R19 90×200 dub zlatý/crem

Postel Bacardi je vyrobená z lamina v krásné kombinaci dekorů zlatý dub/cream. Lamino je odolné a jistě oceníte i velmi snadnou... více informací »
Falco Postel Bacardi R19 90x200 dub zlatý/crem
Značka: Falco
5 465 Kč
DO OBCHODU »
Postel Bacardi je vyrobená z lamina v krásné kombinaci dekorů zlatý dub/cream. Lamino je odolné a jistě oceníte i velmi snadnou...

Postel Bacardi je vyrobená z lamina v krásné kombinaci dekorů zlatý dub/cream. Lamino je odolné a jistě oceníte i velmi snadnou údržbu.
Plocha pro spaní je 90×200 cm.
Laťkový rošt je součástí postele. Postel je dodávaná v demontu, matrace NENÍ v ceně postele. Součástí balení je montážní návod včetně všech spojovacích prvků.

Hmotnost:
50 kg
Výška:
74 cm

Šířka:
108 cm
Délka:
209 cm

Záruka:
2 roky
Matrace je v ceně:
NE


Akční výrobek Falco Postel Bacardi R19 90×200 dub zlatý/crem můžete nakoupit zrovna tady a teď na našich stránkách v populární rubrice jednolůžkové! Vyhledejte si vyjímečné zboží z této populární rubriky za výhodné peníze. U nás toho najdete mnohem více, podívejte se taky na další skvělé kousky od značky Falco. Najdete je níže na této stránce. Oblíbený výrobce Falco představuje kvalitní sortiment. Podívejte se sami!

Tento exkluzivní výrobek Falco Postel Bacardi R19 90x200 dub zlatý/crem od oblíbené značky Falco máte možnost dostat aktuálně na webu za nejnižší cenu. Stojí teď u nás 5 465 Kč.