Falco Postel Bacardi R18 160×200 dub zlatý/crem

Postel Bacardi je vyrobená z lamina v krásné kombinaci dekorů zlatý dub/cream. Lamino je odolné a jistě oceníte i velmi snadnou... více informací »
Falco Postel Bacardi R18 160x200 dub zlatý/crem
Značka: Falco
7 794 Kč
DO OBCHODU »
Postel Bacardi je vyrobená z lamina v krásné kombinaci dekorů zlatý dub/cream. Lamino je odolné a jistě oceníte i velmi snadnou...

Postel Bacardi je vyrobená z lamina v krásné kombinaci dekorů zlatý dub/cream. Lamino je odolné a jistě oceníte i velmi snadnou údržbu.
Plocha pro spaní je 160×200 cm.
Laťkový rošt je součástí postele. Postel je dodávaná v demontu, matrace NENÍ v ceně postele. Součástí balení je montážní návod včetně všech spojovacích prvků.

Hmotnost:
75 kg
Výška:
74 cm

Šířka:
178 cm
Délka:
209 cm

Záruka:
2 roky
Matrace je v ceně:
NE

Akční a ve slevě kousek Falco Postel Bacardi R18 máte možnost sehnat již dnes na webu v sekci dvoulůžkové! Podívejte se na ještě další výrobky z této populární kategorie v bezva akci! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás také více produktů od značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Přední značka Falco pro své zákazníky poskytuje vynikající sortiment

Tento designový výrobek Falco Postel Bacardi R18 160x200 dub zlatý/crem od značky se zárukou kvality Falco získáte v naší internetové nabídce za extra cenu! V současnosti za 7 794 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,