Falco Police Ingrid R19 – jasan tmavý

Police je vyrobena z kvalitního lamina v odstínu jasan tmavý. Policí můžete podle Vaší fantazie vybavit obývací pokoj, ložnici,... více informací »
Falco Police Ingrid R19 - jasan tmavý
Značka: Falco
1 263 Kč
DO OBCHODU »
Police je vyrobena z kvalitního lamina v odstínu jasan tmavý. Policí můžete podle Vaší fantazie vybavit obývací pokoj, ložnici,...

Police je vyrobena z kvalitního lamina v odstínu jasan tmavý. Policí můžete podle Vaší fantazie vybavit obývací pokoj, ložnici, studentský pokoj, nebo pracovnu. Je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Pro inspiraci jsou přiloženy fotografie místností, které jsou vybaveny tímto nábytkem. Tyto sestavy také najdete v naší nabídce. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.


Tento exkluzivní produkt Falco Police Ingrid R19 – jasan tmavý máte možnost koupit právě teď na webu v rubrice ingrid. Podívejte se na ostatní produkty ze zmíněné rubriky jednoduše online! Věhlasný dodavatel Falco vám poskytuje vynikající produkty Přesvědčte se sami!

Zajímavý výrobek Falco Police Ingrid R19 - jasan tmavý od dodavatele kvalitních produktů Falco pohodlně získáte právě nyní opravdu výhodně! Nyní nakoupíte za 1 263 Kč.