Falco Police Cezanne R26 – milano

Police Cezanne skvěle doplní interier Vašeho bytu. Je vyrobena z kvalitního lamina v odstínu milano (tm.hnedá). Police je dodávána... více informací »
Falco Police Cezanne R26 - milano
Značka: Falco
700 Kč
DO OBCHODU »
Police Cezanne skvěle doplní interier Vašeho bytu. Je vyrobena z kvalitního lamina v odstínu milano (tm.hnedá). Police je dodávána...

Police Cezanne skvěle doplní interier Vašeho bytu. Je vyrobena z kvalitního lamina v odstínu milano (tm.hnedá). Police je dodávána v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.

Žádaný produkt Falco Police Cezanne R26 – máte možnost pořídit právě nyní tu na našich stránkách zařazený v kategorii cezanne. Mrkněte na parádní kousky ve zmiňované sekci za nejlepší ceny! Věhlasná značka Falco může nabídnout vysoce kvalitní sortiment. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! Máme v nabídce další prověřené kousky od dodavatele Falco. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý produkt Falco Police Cezanne R26 - milano od dodavatele kvalitních produktů Falco je k dostání u nás teď napořád výhodně. Na našich stránkách za 700 Kč.