Falco Pohovka Zara – černá/EKO bílá

Pohovka Zara vyniká elegancí a pohodlím. Díky své jednoduché linii se hodí do každého prostoru. Originální vzhled dodává... více informací »
Falco Pohovka Zara - černá/EKO bílá
Značka: Falco
16 363 Kč
DO OBCHODU »
Pohovka Zara vyniká elegancí a pohodlím. Díky své jednoduché linii se hodí do každého prostoru. Originální vzhled dodává...

Pohovka Zara vyniká elegancí a pohodlím. Díky své jednoduché linii se hodí do každého prostoru. Originální vzhled dodává kombinace barev a materiálů. Pohovka je potažena velmi příjemnou látkou v kombinaci s EKO kůží. Pohovka je rozkládací a samozřejmostí je i praktický úložný prostor. Výplň sedáku tvoří kombinace pružin bonell s kvalitní PUR pěnou. Jednoduchým rozložením vznikne dostatečně velké lůžko k občasnému přespání. V ceně pohovky jsou tři velké opěrné polštáře a dva melé dekorační polštářky. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Tento neodolatelný produkt Falco Pohovka Zara – máte možnost získat taky na webu ve známé sekci pohovky! Vyhledejte si nové výrobky z naší kategorie za skvělou cenu. Tento výrobce Falco poskytuje vynikající zboží Nové kousky každý den.

Exkluzivní kousek Falco Pohovka Zara - černá/EKO bílá od top značky Falco snadno můžete získat ještě dnes napořád výhodně! Výhodně za super cenu 16 363 Kč.