Falco Pohovka Xénie – černá

Moderní rozkládací pohovka s úložným prostorem. Výplň pohovky tvoří pružiny bonell a faliste v kombinaci s kvalitní PUR pěnou.... více informací »
Falco Pohovka Xénie - černá
Značka: Falco
23 137 Kč
DO OBCHODU »
Moderní rozkládací pohovka s úložným prostorem. Výplň pohovky tvoří pružiny bonell a faliste v kombinaci s kvalitní PUR pěnou....

Moderní rozkládací pohovka s úložným prostorem. Výplň pohovky tvoří pružiny bonell a faliste v kombinaci s kvalitní PUR pěnou. Jednoduchým rozkladem pomocí automatu vznikne lůžko vhodné k příležitostnému spaní. Pohovku dodáváme v několika barevných provedeních, které také naleznete v naší nabídce. Rozpis rozměrů najdete na přiloženém obrázku s nákresem. V ceně pohovky jsou 3 velké kostkované polštáře a 2 malé polštáře v barvě pohovky. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Tento unikátní kousek Falco Pohovka Xénie – máte možnost pořídit prostě na webu umístěný v kategorii pohovky. Připravili jsme pro vás ostatní produkty z této oblíbené sekce za parádní cenu!

Tento designový produkt Falco Pohovka Xénie - černá od společnosti s výborným jménem Falco je k získání právě teď u nás ve slevě! Nyní lze objednat jen za 23 137 Kč.