Falco Pohovka Wiberg Aston 3

Úvodní fotografie je ilustrační. Pohovka bude dodána v potahové látce Aston 3 - viz vzorek látky v doplňkových... více informací »
Falco Pohovka Wiberg Aston 3
Značka: Falco
26 181 Kč
DO OBCHODU »
Úvodní fotografie je ilustrační. Pohovka bude dodána v potahové látce Aston 3 - viz vzorek látky v doplňkových...

Úvodní fotografie je ilustrační. Pohovka bude dodána v potahové látce Aston 3 – viz vzorek látky v doplňkových fotografiích. 
Rozkládací pohovka Wiberg je díky svým rozměrům vhodná i do menších pokojů. Hodí se nejen do obývacího pokoje, ale i hostinského nebo studentského pokoje.
Jednoduchým rozložením získáte lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy. Pohovka má i menší úložný prostor. Výplň pohovky tvoří vlnité pružiny v kombinaci s PUR pěnou, což v kombinaci s vysokou opěrkou zad a polohovacími opěrkami hlavy poskytuje velmi pohodlné sezení. Pohovka je potažena látkou.
V ceně pohovky jsou 2 dekorační polštářky ve stejném odstínu jako pohovka. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.


Oblíbený výrobek Falco Pohovka Wiberg Aston jde pořídit právě tady na našich stránkách ve známé rubrice pohovky. Nyní koupíte unikátní produkty ve zmiňované kategorii za mimořádně nízkou cenu. Značka Falco vám nabízí skvělý sortiment. Vždyť to vidíte sami. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete více skvělých produktů značky Falco. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený produkt Falco Pohovka Wiberg Aston 3 od značky Falco jednoduše naleznete tady za výprodejovou cenu! Právě nyní za skvělou cenu 26 181 Kč.