Falco Pohovka Vivian Loft III Mono 47 tmavě

Rozkládací pohovka Vivian je díky svým rozměrům vhodná i do menších pokojů. Své uplatnění najde nejen v obývacím... více informací »
Falco Pohovka Vivian Loft III Mono 47 tmavě
Značka: Falco
10 960 Kč
DO OBCHODU »
Rozkládací pohovka Vivian je díky svým rozměrům vhodná i do menších pokojů. Své uplatnění najde nejen v obývacím...

Rozkládací pohovka Vivian je díky svým rozměrům vhodná i do menších pokojů. Své uplatnění najde nejen v obývacím pokoji.
Jednoduchým rozložením pomocí automatu získáte lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy. Výplň sedáku tvoří vlnité pružiny v kombinaci s PUR pěnou. Pohovka je potažena kvalitní voděodolnou látkou a disponuje nepostradatelným úložným prostorem, který využijete např. na deku a polštář.
V ceně pohovky je 1 dekorační polštář. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.
Zobrazení barev produktu na fotografii se může nepatrně lišit od skutečnosti. 

Hmotnost:
70 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
85 cm
Výška sedu:
37 cm

Šířka:
145 cm
Hloubka:
98 cm

Záruka:
2 roky
Rozkládací:
ANO

Plocha pro rozložení:
132×196 cm

Žádaný kus Falco Pohovka Vivian Loft jde nakoupit ještě tu na našich stránkách v populární rubrice pohovky! Nyní si můžete pořídit parádní produkty ve zmiňované kategorii za extra cenu. Tento výrobce Falco vám může poskytnout vynikající zboží. Přesvědčte se sami! Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás další prověřené kousky značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější kus Falco Pohovka Vivian Loft III Mono 47 tmavě od výrobce se zárukou kvality Falco lze nakoupit zde za super peníze. Cena od 10 960 Kč.