Falco Pohovka Vivian Loft III Mono 39 světle

Rozkládací pohovka Vivian je díky svým rozměrům vhodná i do menších pokojů. Své uplatnění najde nejen v obývacím pokoji, ale... více informací »
Falco Pohovka Vivian Loft III Mono 39 světle
Značka: Falco
10 960 Kč
DO OBCHODU »
Rozkládací pohovka Vivian je díky svým rozměrům vhodná i do menších pokojů. Své uplatnění najde nejen v obývacím pokoji, ale...

Rozkládací pohovka Vivian je díky svým rozměrům vhodná i do menších pokojů. Své uplatnění najde nejen v obývacím pokoji, ale také v dětském, studentském, nebo hostinském pokoji.
Jednoduchým rozložením pomocí automatu získáte lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy. Výplň sedáku tvoří vlnité pružiny v kombinaci s PUR pěnou.
Křeslo je potaženo kvalitní voděodolnou látkou. Pohovka disponuje i nepostradatelným úložným prostorem, který využijete např. na deku a polštář. V ceně pohovky je 1 dekorační polštář. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.
Zobrazení barev produktu na fotografii se může nepatrně lišit od skutečnosti.

Hmotnost:
70 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
85 cm
Výška sedu:
37 cm

Šířka:
145 cm
Hloubka:
98 cm

Záruka:
2 roky
Rozkládací:
ANO

Plocha pro rozložení:
132×196 cm

Levný výrobek lze sehnat jednoduše tu na našich stránkách umístěný v rubrice pohovky. Pořiďte si parádní kousky z této populární kategorie snadno online! Významný dodavatel Falco pro své zákazníky poskytuje velmi kvalitní výrobky. Nové kousky každý den.

Nový produkt Falco Pohovka Vivian Loft III Mono 39 světle od předního výrobce Falco dostanete momentálně na našich stránkách za outletovou cenu. Výhodně za 10 960 Kč.