Falco Pohovka Vivian Loft III Mono 38 tmavě

Rozkládací pohovka Vivian je díky svým rozměrům vhodná i do menších pokojů. Své uplatnění najde nejen v obývacím pokoji, ale... více informací »
Falco Pohovka Vivian Loft III Mono 38 tmavě
Značka: Falco
10 960 Kč
DO OBCHODU »
Rozkládací pohovka Vivian je díky svým rozměrům vhodná i do menších pokojů. Své uplatnění najde nejen v obývacím pokoji, ale...

Rozkládací pohovka Vivian je díky svým rozměrům vhodná i do menších pokojů. Své uplatnění najde nejen v obývacím pokoji, ale také v dětském, studentském, nebo hostinském pokoji.
Jednoduchým rozložením pomocí automatu získáte lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy. Výplň sedáku tvoří vlnité pružiny v kombinaci s PUR pěnou.
Křeslo je potaženo kvalitní voděodolnou látkou. Pohovka disponuje i nepostradatelným úložným prostorem, který využijete např. na deku a polštář. V ceně pohovky je 1 dekorační polštář. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.
Zobrazení barev produktu na fotografii se může nepatrně lišit od skutečnosti.

Hmotnost:
70 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
85 cm
Výška sedu:
37 cm

Šířka:
145 cm
Hloubka:
98 cm

Záruka:
2 roky
Rozkládací:
ANO

Plocha pro rozložení:
132×196 cm

Tento unikátní výrobek Falco Pohovka Vivian Loft III Mono 38 tmavě můžete dostat rovněž na stránkách v oblíbené rubrice pohovky. Připravili jsme ostatní zboží ze zmíněné kategorie za extra cenu. Tato vyjímečná značka Falco pro své zákazníky prodává kvalitní sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Ve slevě produkt Falco Pohovka Vivian Loft III Mono 38 tmavě od dodavatele zboží Falco lze získat na našich stránkách trvale výhodně. Produkt koupíte teď u nás za 10 960 Kč.