Falco Pohovka Vivian Gold III modro

Rozkládací pohovka Vivian je díky svým rozměrům vhodná i do menších pokojů. Je vhodná do obývacího, dětského, studentského,... více informací »
Falco Pohovka Vivian Gold III modro
Značka: Falco
10 960 Kč
DO OBCHODU »
Rozkládací pohovka Vivian je díky svým rozměrům vhodná i do menších pokojů. Je vhodná do obývacího, dětského, studentského,...

Rozkládací pohovka Vivian je díky svým rozměrům vhodná i do menších pokojů. Je vhodná do obývacího, dětského, studentského, nebo hostinského pokoje.
Jednoduchým rozložením pomocí automatu získáte lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy. Výplň sedáku tvoří vlnité pružiny v kombinaci s PUR pěnou. Pohovka je potažena látkou. Tato pohovka disponuje i nepostradatelným úložným prostorem, který využijete např. na deku a polštář.
V ceně pohovky je 1 dekorační polštář. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.
Zobrazení barev produktu na fotografii se může nepatrně lišit od skutečnosti.
Doplňkové informace:

Hmotnost:
70 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
85 cm
Šířka:
153 cm

Hloubka:
98 cm
Záruka:
2 roky

Rozkládací:
ANO
Plocha pro rozložení:
132×196 cm


Zcela unikátní produkt Falco Pohovka Vivian Gold III modro dostanete bez obtíží u nás v populární kategorii pohovky. Vyberte si další produkty ve zmíněné kategorii za báječnou cenu. Náš sortiment je široký, mrkněte na více kvalitních produktů značky Falco. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně žádaný produkt Falco Pohovka Vivian Gold III modro od výrobce s mnohaletou tradicí Falco lze získat u nás teď opravdu výhodně! Stojí teď u nás 10 960 Kč.